Besök Slusscaféet (Klicka här)
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Skoftebyns IF
Pojkar 2013

Matcher
MAJ 2024
 
04
14:00
lör
14:00    
Nysätra IP
Skoftebyns IF Vit - Edet FK Blå  -      
05
12:30
sön
12:30    
Rådavallen
Råda BK Svart - Skoftebyns IF Svart  -      
 
08
19:00
ons
19:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF Röd - Vänersborgs IF Röd  -      
12
11:00
sön
11:00    
Mjörnvallen, D-plan
Alingsås IF FF Vit - Skoftebyns IF Vit  -      
 
18
14:00
lör
14:00    
Strömsvallen A2
Edet FK Röd - Skoftebyns IF Röd  -      
19
10:00
sön
10:00    
Hallevi IP, Wargön B-plan
Wargöns IK Grön - Skoftebyns IF Svart  -      
 
22
19:00
ons
19:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF Svart - Sjuntorps IF Blå  -      
26
16:00
sön
16:00    
Tingevi
Lödöse Nygård IK - Skoftebyns IF Vit  -      
 
29
18:45
ons
18:45    
Torsvallen D-plan
Vara SK Svart - Skoftebyns IF Svart  -      
29
19:00
ons
19:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF Vit - Halvorstorps IS  -      
JUNI 2024
 
05
17:30
ons
17:30    
Almagärdet
Skoftebyns IF Röd - Trollhättans BoIS vit  -      
05
19:00
ons
19:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF Svart - Trollhättans BoIS Röd  -      
09
10:00
sön
10:00    
Hallevi IP, Wargön B-plan
Wargöns IK Vit - Skoftebyns IF Vit  -      
09
17:00
sön
17:00    
Stavrelunds IP C-plan 1
Trollhättans FK Vit - Skoftebyns IF Röd  -      
 
16
12:30
sön
12:30    
Vänersvallen Gymmix
Vänersborgs FK Vit - Skoftebyns IF Svart  -      
 
19
19:00
ons
19:00    
Slätthult Plan 1
Skoftebyns IF Svart - Vänersborgs IF Blå  -      
 
26
19:00
ons
19:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF Vit - Vänersborgs IF Vit  -      
29
11:00
lör
11:00    
Almagärdet Plan 3
Skoftebyns IF Vit - Gerdskens BK Vit  -      
29
13:00
lör
13:00    
Almagärdet Plan 3
 
Skoftebyns P2013 - Kongahälla IK  -      
AUGUSTI 2024
 
16
18:15
fre
18:15    
Stavrelunds IP C-plan 1
Trollhättans FK Röd - Skoftebyns IF Svart  -      
17
11:00
lör
11:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF Svart - Råda BK Svart  -      
17
13:00
lör
13:00    
Strömsvallen A2
Edet FK Blå - Skoftebyns IF Vit  -      
 
22
19:00
tor
19:00    
Boteredsvallen
Vänersborgs IF Röd - Skoftebyns IF Röd  -      
24
11:00
lör
11:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF Vit - Alingsås IF FF Vit  -      
25
sön
00:00    
Övrig plats
- Skoftebyns IF Svart  -      
 
28
18:00
ons
18:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF Svart - Wargöns IK Grön  -      
31
11:00
lör
11:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF Röd - Edet FK Röd  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
11:00
sön
11:00    
Gerdskenvallen A-plan
Gerdskens BK Vit - Skoftebyns IF Vit  -      
 
03
18:00
tis
18:00    
Sjuntorpsvallen B
Sjuntorps IF Blå - Skoftebyns IF Svart  -      
07
11:00
lör
11:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF Vit - Lödöse Nygård IK   -      
 
14
11:00
lör
11:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF Svart - Vara SK Svart  -      
15
11:00
sön
11:00    
Torsbovallen 5
Trollhättans BoIS vit - Skoftebyns IF Röd  -      
15
15:00
sön
15:00    
Sjuntorpsvallen B
Sjuntorps IF - Skoftebyns IF Vit  -      
15
18:00
sön
18:00    
Halvorstorps IP
Halvorstorps IS - Skoftebyns IF Vit  -      
 
21
11:00
lör
11:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF Röd - Trollhättans FK Vit  -      
21
13:00
lör
13:00    
Torsbovallen 5
Trollhättans BoIS Röd - Skoftebyns IF Svart  -      
22
10:30
sön
10:30    
Vänersvallen Syd
Vänersborgs FK Svart - Skoftebyns IF Vit  -      
 
28
11:00
lör
11:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF Svart - Vänersborgs FK Vit  -      
28
13:00
lör
13:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF Vit - Trollhättans FK Vit/Röd  -