Besök Slusscaféet (Klicka här)
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Skoftebyns Idrottsförening
Söderns Charmörer sedan 1950

Spelade matcher
SEPTEMBER 2022
 
28
19:00
ons
19:00    
Pojkar 2009, Torsbovallen Konstgräs
Trollhättans BoIS - Skoftebyns IF Svart1  -  6  
 
25
16:00
sön
16:00    
Dam A, Forsvallen A-plan
Dam A » 
Skepplanda BTK - Skoftebyns IF
5  -  2  
25
15:00
sön
15:00    
Flickor 2010-2011, Almagärdet
Skoftebyns IF - Trollhättans FK/Halvorstorp Ljusgrå  -      
25
15:00
sön
15:00    
Herr, Nysätra IP
Herr » 
Skoftebyns IF - Brålanda IF
1  -  2  
25
14:00
sön
14:00    
Pojkar 2011, Hallevi IP, Wargön B-plan
Wargöns IK Vit - Skoftebyns IF1  -  5  
25
13:00
sön
13:00    
Pojkar 2009, Vänersvallen Syd
Vänersborgs FK Vitsvart - Skoftebyns IF Vit3  -  2  
25
12:45
sön
12:45    
Pojkar 2012, Almagärdet
Skoftebyns IF Svart - IFK Trollhättan  -      
25
12:00
sön
12:00    
Pojkar 2007, Lockörns IP B
Lidköpings FK Röd - Skoftebyns IF5  -  4  
25
11:00
sön
11:00    
Flickor 2008-2009, Nysätra IP
Skoftebyns IF - IK Gauthiod Blå5  -  3  
25
11:00
sön
11:00    
Pojkar 2008, Vänersvallen Syd
Vänersborgs FK - Skoftebyns IF1  -  2  
25
11:00
sön
11:00    
Pojkar 2011, Tingevi
Lödöse Nygård IK - Skoftebyns IF Vit2  -  10
25
11:00
sön
11:00    
Pojkar 2012, Almagärdet
Skoftebyns IF Vit - Vänersborgs FK  -      
24
17:00
lör
17:00    
Pojkar 2011, Övrig plats
Vara SK - Skoftebyns IF0  -  0  
24
16:00
lör
16:00    
Dam U, Alevi A
Dam U » 
Lödöse Nygård IK U - Skoftebyns IF U
0  -  0  
24
16:00
lör
16:00    
Pojkar 2011, Övrig plats
GAIS - Skoftebyns IF1  -  2  
24
15:00
lör
15:00    
Pojkar 2010, Nysätra IP
Skoftebyns IF - Råda BK Svart  -      
24
15:00
lör
15:00    
Pojkar 2010, Nysätra IP
Skoftebyns IF Svart - Wargöns IK  -      
24
13:20
lör
13:20    
Pojkar 2011, Borås Borås Arena 2b
Skoftebyns IF - Råda BK5  -  0  
24
12:20
lör
12:20    
Pojkar 2011, Borås Borås Arena
Skoftebyns IF - Östers IF3  -  1  
24
11:40
lör
11:40    
Pojkar 2011, Borås Rya vallen
Dalsjöfors GoIF - Skoftebyns IF0  -  4  
24
11:00
lör
11:00    
Flickor 2012-2013, Almagärdet
Skoftebyns IF - Vänersborgs IF Blå  -      
23
19:00
fre
19:00    
Pojkar 2007, Stora Höga IP 2
Vallens IF - Skoftebyns IF0  -  3  
21
18:00
ons
18:00    
Pojkar 2009, Almagärdet Plan 3
Skoftebyns IF - Vänersborgs FK  -      
19
18:00
mån
18:00    
Flickor 2008-2009, Lyrfågel konstgräs
Trollhättans FK/Halvorstorp - Skoftebyns IF5  -  1  
 
18
17:00
sön
17:00    
Pojkar 2010, Almagärdet
Skoftebyns IF - Vänersborgs IF Blå  -      
18
16:00
sön
16:00    
Flickor 2010-2011, Noltorpsvallen C
Alingsås KIK Blå - Skoftebyns IF  -      
18
16:00
sön
16:00    
Pojkar 2007, Nysätra IP
Skoftebyns IF - Vänersborgs IF3  -  4  
18
15:00
sön
15:00    
Pojkar 2012, Stenportsplan
FC Corner - Skoftebyns IF Svart  -      
18
13:00
sön
13:00    
Pojkar 2009, Almagärdet
Skoftebyns IF Vit - Vårgårda IK0  -  4  
18
10:00
sön
10:00    
Pojkar 2012, Hallevi IP, Wargön B-plan
Wargöns IK - Skoftebyns IF Vit  -      
18
sön
00:00    
Dam F30, Åsevi U
Dam F30 » 
Åsaka SK - Skoftebyns IF
  -      
17
17:00
lör
17:00    
Dam U, Nysätra IP
Dam U » 
Skoftebyns IF U - Rävlanda/Bollebygd
4  -  2  
17
15:00
lör
15:00    
Pojkar 2011, Almagärdet
Skoftebyns IF Vit - Sjuntorp/Upphärad5  -  4  
17
13:00
lör
13:00    
Herr, Nysätra IP
Herr » 
Skoftebyns IF - IFK Tidaholm
3  -  3  
17
13:00
lör
13:00    
Pojkar 2011, Almagärdet
Skoftebyns IF - Vänersborgs FK3  -  4  
17
11:00
lör
11:00    
Flickor 2012-2013, Almagärdet
Skoftebyns IF - Alingsås KIK Vit  -      
17
11:00
lör
11:00    
Pojkar 2008, Almagärdet
Skoftebyns IF - Herrestads AIF2  -  1  
16
19:30
fre
19:30    
Dam A, Nysätra IP
Dam A » 
Skoftebyns IF - Vinninga AIF
4  -  0  
16
18:00
fre
18:00    
Pojkar 2010, Åsevi U
Åsaka SK - Skoftebyns IF Svart  -      
15
19:00
tor
19:00    
U Flick, Torsbovallen Konstgräs
U Flick » 
Trollhättans BoIS 9:9 - Skoftebyns IF
1  -  0  
15
17:45
tor
17:45    
Flickor 2008-2009, Kamratgårdens IP B-plan
IFK Trollhättan - Skoftebyns IF3  -  10
14
19:30
ons
19:30    
Pojkar 2007, Nysätra IP
Skoftebyns IF - IF Elfsborg5  -  4  
 
11
17:00
sön
17:00    
Dam F30, Nosseborg
Dam F30 » 
Borgstena IF - Skoftebyns IF
1  -  11
11
17:00
sön
17:00    
Flickor 2008-2009, Almagärdet
Skoftebyns IF - Wargöns IK2  -  2  
11
15:00
sön
15:00    
Flickor 2010-2011, Almagärdet
Skoftebyns IF - Långareds BoIS  -      
11
13:15
sön
13:15    
Pojkar 2007, Hovås Billdal Arena 1
Hovås Billdal IF - Skoftebyns IF8  -  2  
11
13:00
sön
13:00    
Pojkar 2010, Halvorstorps IP
Halvorstorps IS Gul - Skoftebyns IF Svart  -      
11
12:45
sön
12:45    
Pojkar 2012, Almagärdet
Skoftebyns IF Svart - Emtunga/Tråvad/Larv  -      
11
11:00
sön
11:00    
Flickor 2012-2013, Torsbovallen 4
Trollhättans BoIS - Skoftebyns IF  -      
11
11:00
sön
11:00    
Pojkar 2012, Almagärdet
Skoftebyns IF Vit - Trollhättans FK Vit  -      
11
10:00
sön
10:00    
Pojkar 2009, Hallevi IP, Wargön B-plan
Wargöns IK - Skoftebyns IF Svart3  -  7  
10
15:00
lör
15:00    
Pojkar 2007, Torsvallen A-plan
Vara SK - Skoftebyns IF3  -  5  
10
14:00
lör
14:00    
Dam A, Rösvallen
Dam A » 
IF Viken - Skoftebyns IF
2  -  1  
10
13:00
lör
13:00    
Herr, Brogårdsvallen A-plan
Herr » 
Holmalunds IF Alingsås - Skoftebyns IF
1  -  1  
10
13:00
lör
13:00    
Pojkar 2011, Almagärdet
Skoftebyns IF Vit - Skepplanda BTK4  -  1  
10
12:00
lör
12:00    
Dam U, Högvalla IP A konstgräs
Dam U » 
Svenljunga IK - Skoftebyns IF U
4  -  0  
10
12:00
lör
12:00    
Pojkar 2009, Alströmervallen konstgräs
Alingsås IF FF Grön - Skoftebyns IF Vit2  -  0  
10
11:00
lör
11:00    
Pojkar 2010, Torsbovallen 5
Trollhättans BoIS Vit - Skoftebyns IF  -      
09
19:30
fre
19:30    
Flickor 2008-2009, Nysätra IP
Skoftebyns IF - Edet FK0  -  2  
09
18:30
fre
18:30    
Pojkar 2012, Åsavallen
Levene/Skogslund - Skoftebyns Idrottsförening  -      
09
17:30
fre
17:30    
Pojkar 2011, Skogshöjden A-plan
Trollhättans IF Svart - Skoftebyns IF0  -  9  
07
18:15
ons
18:15    
Pojkar 2008, Halvorstorps IP B-plan
Halvorstorps IS - Skoftebyns IF4  -  1  
07
18:00
ons
18:00    
U Flick, Almagärdet
U Flick » 
Skoftebyns IF - Trollhättans FK/Halvorstorp
0  -  1  
06
18:15
tis
18:15    
Pojkar 2007, Rådavallen A-plan
Råda BK - Skoftebyns IF2  -  7  
 
04
18:00
sön
18:00    
Flickor 2008-2009, Lindåsvallen A
Upphärad/Sjuntorp/Åsaka - Skoftebyns IF2  -  1  
04
18:00
sön
18:00    
Pojkar 2008, Nysätra IP
Skoftebyns IF - Vara SK Gul10  -  2  
04
17:00
sön
17:00    
Pojkar 2009, Almagärdet
Skoftebyns IF Svart - Grohed/Ljungskile3  -  2  
04
16:20
sön
16:20    
Pojkar 2011, Ahlafors 5
Fässberg IF - Skoftebyns IF Svart1  -  5  
04
15:40
sön
15:40    
Pojkar 2011, Ahlafors 5
Öckerö IF - Skoftebyns IF Vit1  -  7  
04
15:00
sön
15:00    
Pojkar 2007, Nysätra IP
Skoftebyns IF - Tidaholms GoIF6  -  1  
04
15:00
sön
15:00    
Pojkar 2010, Torsbovallen 4
Trollhättans BoIS Röd - Skoftebyns IF  -      
04
15:00
sön
15:00    
Pojkar 2011, Ahlafors 6
IK Zenith - Skoftebyns IF Svart2  -  1  
04
14:20
sön
14:20    
Pojkar 2011, Ahlafors 6
Slottsskogen Godhem 97 - Skoftebyns IF Vit2  -  1  
04
13:00
sön
13:00    
Pojkar 2012, Västerby IP B-plan
Götene IF - Skoftebyns IF Svart  -      
04
12:20
sön
12:20    
Pojkar 2011, Ahlafors 6
Slottsskogen Godhem 97 - Skoftebyns IF Svart1  -  2  
04
12:00
sön
12:00    
Dam U, Nysätra IP
Dam U » 
Skoftebyns IF U - Alingsås KIK U
2  -  2  
04
11:40
sön
11:40    
Pojkar 2011, Ahlafors 6
IK Zenith - Skoftebyns IF Vit2  -  1  
04
11:00
sön
11:00    
Pojkar 2012, Kamratgårdens IP C-plan
IFK Trollhättan - Skoftebyns IF Vit  -      
03
15:30
lör
15:30    
Flickor 2008-2009, Stora Höga IP 2
Vallens IF - Skoftebyns IF3  -  0  
03
15:00
lör
15:00    
Herr, Nysätra IP
Herr » 
Skoftebyns IF - Gerdskens BK
1  -  1  
03
14:00
lör
14:00    
Flickor 2010-2011, Strömsvallen A2
Edet FK - Skoftebyns IF  -      
03
14:00
lör
14:00    
Ungdomsdomare, Strömsvallen A2
Edet FK - Skoftebyns IF  -      
03
13:00
lör
13:00    
Pojkar 2011, Almagärdet
Skoftebyns IF - Trollhättans FK Vit7  -  4  
03
12:00
lör
12:00    
Pojkar 2011, Halvorstorps IP
Halvorstorps IS Svart - Skoftebyns IF Vit5  -  8  
02
20:00
fre
20:00    
Pojkar 2007, Nysätra IP
Skoftebyns IF - Örgryte IS Fotboll3  -  6  
02
19:30
fre
19:30    
Dam A, Nysätra IP
Dam A » 
Skoftebyns IF - Vänersborgs FK
  -      
02
18:30
fre
18:30    
Pojkar 2009, Almagärdet Plan 3
Skoftebyns IF Vit - Hemsjö IF3  -  2  
AUGUSTI 2022
 
31
19:30
ons
19:30    
Pojkar 2007, Nysätra IP
Skoftebyns IF - Vänersborgs IF5  -  1  
31
18:45
ons
18:45    
Flickor 2012-2013, Almagärdet
Skoftebyns IF - Trollhättans FK/Halvorstorp  -      
31
18:30
ons
18:30    
Pojkar 2008, Torsbovallen B-plan
Trollhättans BOIS - Skoftebyns IF0  -  9  
30
19:00
tis
19:00    
Dam F30, Almagärdet
Dam F30 » 
Skoftebyns IF - Alingsås KIK Vit
4  -  3  
 
28
17:00
sön
17:00    
Flickor 2012-2013, Lindåsvallen B
Upphärad/Sjuntorp - Skoftebyns IF  -      
28
17:00
sön
17:00    
U Flick, Almagärdet
U Flick » 
Skoftebyns IF - Vänersborgs IF
1  -  3  
28
16:00
sön
16:00    
Pojkar 2007, Sparbanken Arena B
Skara FC - Skoftebyns IF1  -  5  
28
16:00
sön
16:00    
Pojkar 2012, Ardala IP
Ardala GoIF - Skoftebyns IF Svart  -      
28
15:00
sön
15:00    
Herr, Torsbovallen A-plan
Herr » 
Trollhättans BoIS - Skoftebyns IF
2  -  1  
28
14:00
sön
14:00    
Pojkar 2009, Halvorstorps IP B-plan
Halvorstorps IS Svart - Skoftebyns IF Vit1  -  8  
28
11:00
sön
11:00    
Pojkar 2012, Almagärdet
Skoftebyns IF Vit - IK Oddevold  -      
27
15:00
lör
15:00    
Pojkar 2007, Nysätra IP
Skoftebyns IF - BK Häcken2  -  4  
27
12:30
lör
12:30    
Pojkar 2008, Rådavallen
Råda BK Vit - Skoftebyns IF2  -  0  
27
12:00
lör
12:00    
Dam U, Nysätra IP
Dam U » 
Skoftebyns IF U - IFK Örby U
1  -  3  
27
11:00
lör
11:00    
Pojkar 2010, Almagärdet
Skoftebyns IF Svart - IFK Trollhättan  -      
26
18:30
fre
18:30    
Dam A, Lunnevi IP A-plan
Dam A » 
IK Gauthiod - Skoftebyns IF
3  -  4  
26
18:30
fre
18:30    
Pojkar 2009, Halvorstorps IP B-plan
Halvorstorps IS Gul - Skoftebyns IF Svart0  -  9  
26
18:30
fre
18:30    
Pojkar 2010, Almagärdet
Skoftebyns IF - Trollhättans IF  -      
24
19:00
ons
19:00    
Flickor 2010-2011, Almagärdet
Skoftebyns IF - Trollhättans BoIS  -      
24
18:45
ons
18:45    
Flickor 2008-2009, Almagärdet Plan 3
Skoftebyns IF - Vänersborgs IF0  -  3  
23
19:00
tis
19:00    
Flickor 2010-2011, Onsjöplanen
Vänersborgs FK - Skoftebyns IF  -      
23
18:45
tis
18:45    
Pojkar 2011, Torsbovallen 4
Trollhättans BoIS - Skoftebyns IF3  -  4  
 
21
17:00
sön
17:00    
Pojkar 2008, Almagärdet Plan 3
Skoftebyns IF - Saleby/Trässberg/N.Härene Svart5  -  1  
21
15:00
sön
15:00    
Flickor 2010-2011, Lindåsvallen B
Upphärad/Sjuntorp - Skoftebyns IF  -      
21
15:00
sön
15:00    
Pojkar 2009, Almagärdet
Skoftebyns IF Vit - Gerdskens BK Vit9  -  1  
21
13:00
sön
13:00    
Herr, Nysätra IP
Herr » 
Skoftebyns IF - Tidaholms GoIF
0  -  3  
21
12:30
sön
12:30    
Pojkar 2011, Rådavallen
Råda BK Gul - Skoftebyns IF5  -  2  
21
12:00
sön
12:00    
Flickor 2012-2013, Hallevi IP, Wargön B-plan
Wargöns IK - Skoftebyns IF  -      
21
12:00
sön
12:00    
U Flick, Alevi A
U Flick » 
Lödöse Nygård IK - Skoftebyns IF
1  -  5  
21
11:00
sön
11:00    
Pojkar 2010, Lunnevi IP 7-manna
IK Gauthiod - Skoftebyns IF  -      
20
15:00
lör
15:00    
Pojkar 2011, Almagärdet
Skoftebyns IF Vit - Trollhättans BoIS13  -  3  
20
11:30
lör
11:30    
Pojkar 2010, Lunnevi IP 7-manna
IK Gauthiod - Skoftebyns IF Svart  -      
20
11:00
lör
11:00    
Pojkar 2007, Nysätra IP
Skoftebyns IF - Vallens IF1  -  3  
19
19:30
fre
19:30    
Dam A, Nysätra IP
Dam A » 
Skoftebyns IF - Herrestads AIF
1  -  2  
19
18:00
fre
18:00    
Pojkar 2012, Almagärdet
Skoftebyns IF Svart - Vänersborgs IF Blå  -      
17
19:30
ons
19:30    
Pojkar 2007, Nysätra IP
Skoftebyns IF - Sandared/Sjömarken3  -  1  
17
19:00
ons
19:00    
Pojkar 2012, Almagärdet
Skoftebyns IF Vit - Trollhättans BoIS Röd  -      
17
18:45
ons
18:45    
Pojkar 2009, Almagärdet
Skoftebyns IF Svart - Herrestads AIF5  -  0  
16
19:15
tis
19:15    
Pojkar 2008, Almagärdet
Skoftebyns IF - Vänersborgs IF Blå7  -  0  
 
14
17:00
sön
17:00    
Pojkar 2010, Almagärdet
Skoftebyns IF - Edet FK  -      
14
16:00
sön
16:00    
Dam U, Lassalyckan A-plan konstgräs
Dam U » 
Ulricehamns IFK U - Skoftebyns IF U
0  -  1  
14
14:00
sön
14:00    
Herr, Lekevi IP A-plan
Herr » 
IFK Mariestad - Skoftebyns IF
1  -  0  
14
14:00
sön
14:00    
Pojkar 2012, Halvorstorps IP
Halvorstorps IS - Skoftebyns IF Vit  -      
14
11:00
sön
11:00    
Pojkar 2011, Vänersvallen Lilla Vallen
Vänersborgs FK - Skoftebyns IF Vit3  -  11
14
11:00
sön
11:00    
Pojkar 2012, Vänersvallen Gymmix
Vänersborgs FK Svart - Skoftebyns IF Svart  -      
13
14:15
lör
14:15    
Dam A, Lövängens IP
Dam A » 
Orust FC - Skoftebyns IF
1  -  3  
13
12:00
lör
12:00    
Pojkar 2007, Borås Arena 2 konstgräs
IF Elfsborg - Skoftebyns IF7  -  1  
13
11:00
lör
11:00    
Flickor 2012-2013, Almagärdet
Skoftebyns IF - Vänersborgs IF Röd  -      
12
19:00
fre
19:00    
Pojkar 2010, Almagärdet
Skoftebyns IF Svart - Lödöse Nygård IK  -      
12
18:00
fre
18:00    
Pojkar 2009, Sommarhemsplanen
IK Oddevold - Skoftebyns IF Svart3  -  4  
11
19:30
tor
19:30    
Dam U, Nysätra IP
Dam U » 
Skoftebyns IF U - Kronängs IF
1  -  0  
10
19:30
ons
19:30    
Pojkar 2007, Nysätra IP
Skoftebyns IF - Örgryte IS Fotboll3  -  5  
10
19:00
ons
19:00    
Flickor 2010-2011, Almagärdet
Skoftebyns IF - Wargöns IK  -      
08
19:00
mån
19:00    
Herr, Nysätra IP
Herr » 
Skoftebyns IF - Åsarp-Trädet FK
1  -  0  
 
07
14:10
sön
14:10    
Pojkar 2011, Gustafsberg
IK Oddevold - Skoftebyns IF1  -  2  
07
13:35
sön
13:35    
Pojkar 2011, Gustafsberg
Herrestads AIF - Skoftebyns IF0  -  6  
07
10:55
sön
10:55    
Pojkar 2011, Gustafsberg
IF Elfsborg - Skoftebyns IF2  -  4  
07
09:45
sön
09:45    
Pojkar 2011, Gustafsberg
Fässberg IF - Skoftebyns IF4  -  2  
06
13:00
lör
13:00    
Pojkar 2011, Gustafsberg
IFK Skövde - Skoftebyns IF1  -  5  
06
09:10
lör
09:10    
Pojkar 2011, Gustafsberg
Karlsberg United - Skoftebyns IF0  -  9  
06
08:35
lör
08:35    
Pojkar 2011, Thordéngården
Herrestads AIF - Skoftebyns IF3  -  1  
05
13:00
fre
13:00    
Pojkar 2011, Gustafsberg
IF Elfsborg - Skoftebyns IF0  -  2  
05
09:10
fre
09:10    
Pojkar 2011, Gustafsberg
Vänersborgs IF - Skoftebyns IF6  -  3  
05
08:35
fre
08:35    
Pojkar 2011, Gustafsberg
IF Mölndal - Skoftebyns IF0  -  6  
JULI 2022
 
30
15:15
lör
15:15    
Pojkar 2007, Hovås Billdal Arena 1
Hovås Billdal IF - Skoftebyns IF5  -  2  
30
13:00
lör
13:00    
Herr, Nysätra IP
Herr » 
Skoftebyns IF - Jonsereds IF
2  -  0  
 
23
08:00
lör
08:00    
Pojkar 2007, Göteborgsområdet
 
Skoftebyns Idrottsförening - Gothia Cup  -      
22
13:30
fre
13:30    
Pojkar 2007, Gamlestadsvallen
Skoftebyns Idrottsförening - Intercupa MX  -      
22
09:00
fre
09:00    
Pojkar 2007, SKF Arena Heden Göteborg
Skoftebyns Idrottsförening - Fotboll24  -      
21
17:30
tor
17:30    
Pojkar 2007, Åbyvallen
Spånga IS FK - Skoftebyns Idrottsförening  -      
21
10:10
tor
10:10    
Pojkar 2007, Inlag 5 Kungsbacka
Skoftebyns Idrottsförening - Kullavik IF  -      
20
11:40
ons
11:40    
Pojkar 2007, Inlag 10 Kungsbacka
 
Skoftebyns Idrottsförening - Kaltenkirchener TS  -      
19
16:50
tis
16:50    
Pojkar 2007, Inlag 8 Kungsbacka
FC Bellevue - Skoftebyns Idrottsförening  -      
18
13:00
mån
13:00    
Pojkar 2007, Inlag 2 Kungsbacka
Skoftebyns Idrottsförening - Gällivare SK  -      
 
07
18:30
tor
18:30    
Pojkar 2009, Sjöviks IP
Sjöviks SK - Skoftebyns IF Vit3  -  1  
 
03
17:00
sön
17:00    
Flickor 2008-2009, Almagärdet
Skoftebyns IF - Nossebro IF3  -  4  
03
15:00
sön
15:00    
Dam A, Lekevi IP A-plan
Dam A » 
Mariestads BoIS FF - Skoftebyns IF
  -      
03
13:00
sön
13:00    
Pojkar 2007, Almagärdet Plan 1
Ifk haninge - Skoftebyns Idrottsförening  -      
02
16:00
lör
16:00    
Pojkar 2007, Norrvikens IP Solentuna
Skoftebyns Idrottsförening - IFK Tumba  -      
02
11:15
lör
11:15    
Pojkar 2007, Norrvikens IP Sollentuna
Maj FC - Skoftebyns Idrottsförening  -      
01
20:00
fre
20:00    
Pojkar 2007, Norrvikens IP Sollentuna
Skoftebyns Idrottsförening - FC Espoo  -      
01
16:15
fre
16:15    
Pojkar 2007, Norrvikens IP Sollentuna
Hammarö FK - Skoftebyns Idrottsförening  -      
JUNI 2022
 
30
19:15
tor
19:15    
U Flick, Almagärdet
U Flick » 
Skoftebyns IF - Trollhättans BoIS 9:9
0  -  4  
29
19:30
ons
19:30    
Herr, Ulvesborg A-plan
Herr » 
Tidaholms GoIF - Skoftebyns IF
2  -  1  
29
19:00
ons
19:00    
Flickor 2008-2009, Almagärdet Plan 3
Skoftebyns IF - Trollhättans FK/Halvorstorp1  -  14
28
19:00
tis
19:00    
Dam U, Nysätra IP
Dam U » 
Skoftebyns IF U - IK Frisco U
0  -  0  
28
19:00
tis
19:00    
Pojkar 2007, Orkanvallen A
Skultorps IF - Skoftebyns IF0  -  13
27
18:30
mån
18:30    
Pojkar 2009, Ekvallen A
Essungaalliansen - Skoftebyns IF Vit4  -  6  
 
26
16:00
sön
16:00    
Flickor 2010-2011, Halvorstorps IP
Trollhättans FK/Halvorstorp Mörkblå - Skoftebyns IF  -      
26
16:00
sön
16:00    
Pojkar 2010, Lindåsvallen A
Sjuntorp/Upphärad - Skoftebyns IF Svart  -      
23
19:00
tor
19:00    
Herr, Nysätra IP
Herr » 
Skoftebyns IF - Alingsås IF FF
0  -  0  
22
19:30
ons
19:30    
Dam A, Nysätra IP
Dam A » 
Skoftebyns IF - Götene FK
0  -  1  
22
19:30
ons
19:30    
Dam F30, Nosseborg
Dam F30 » 
Borgstena IF - Frändefors IF
3  -  7  
22
19:15
ons
19:15    
Pojkar 2009, Almagärdet
Skoftebyns IF Svart - Trollhättans BoIS2  -  2  
22
19:00
ons
19:00    
Pojkar 2008, Lyrfågel konstgräs
Trollhättans FK - Skoftebyns IF4  -  1  
22
19:00
ons
19:00    
Pojkar 2011, Almagärdet
Skoftebyns IF - Vänersborgs IF Röd7  -  2  
22
18:30
ons
18:30    
Pojkar 2007, Lillegårdens IP, E-plan
Skövde AIK - Skoftebyns IF4  -  6  
22
18:00
ons
18:00    
Dam F30, Åsevi U
Dam F30 » 
Åsaka SK - Skoftebyns IF
0  -  2  
21
19:15
tis
19:15    
Dam U, Bodavallen A konstgräs
Dam U » 
Brämhults IK - Skoftebyns IF U
1  -  1  
21
19:00
tis
19:00    
Pojkar 2011, Almagärdet
Skoftebyns IF Vit - Wargöns IK4  -  3  
 
19
19:00
sön
19:00    
Dam F30, Noltorpsvallen C
Dam F30 » 
Alingsås KIK Blå - Skoftebyns IF
3  -  0  
19
18:30
sön
18:30    
Flickor 2008-2009, Lunnevi IP B-plan
IK Gauthiod Blå - Skoftebyns IF3  -  0  
19
16:00
sön
16:00    
Dam U, Nysätra IP
Dam U » 
Skoftebyns IF U - Lödöse Nygård IK U
0  -  2  
19
16:00
sön
16:00    
Pojkar 2012, Vänersvallen Gymmix
Vänersborgs FK - Skoftebyns IF Vit  -      
19
14:30
sön
14:30    
Pojkar 2008, Almagärdet Plan 1
AIK P08U - FINAL - Skoftebyns IF P08 4  -  1  
19
12:00
sön
12:00    
Pojkar 2007, Nysätra IP
Skoftebyns IF - Lidköpings FK Röd20  -  0  
19
11:00
sön
11:00    
Pojkar 2012, Almagärdet
Skoftebyns IF Svart - Lidköpings FK  -      
19
09:50
sön
09:50    
Pojkar 2008, Arvika
Skoftebyns IF P08 - Semifinal - Vallens IF3  -  2  
18
18:10
lör
18:10    
Pojkar 2008, Arvika
Roterud IL - Skoftebyns IF P08 1  -  3  
18
15:00
lör
15:00    
Pojkar 2007, Kviberg 2 konstgräs
IFK Göteborg - Skoftebyns IF2  -  1  
18
14:50
lör
14:50    
Pojkar 2008, Arvika
Skoftebyns IF P08 - Bøler IF5  -  0  
18
14:00
lör
14:00    
Herr, Södermalms IP
Herr » 
IFK Skövde FK - Skoftebyns IF
0  -  1  
18
12:20
lör
12:20    
Pojkar 2008, Arvika
Skoftebyns IF P08 - AIK P08U0  -  3  
18
11:00
lör
11:00    
Pojkar 2011, Kamratgårdens IP C-plan
IFK Trollhättan Vit - Skoftebyns IF4  -  8  
17
19:30
fre
19:30    
Dam A, Nysätra IP
Dam A » 
Skoftebyns IF - Vänersborgs IF
3  -  2  
17
19:15
fre
19:15    
Pojkar 2009, Almagärdet
Skoftebyns IF Vit - Vänersborgs FK Vitsvart4  -  3  
17
19:00
fre
19:00    
Pojkar 2010, Almagärdet
Skoftebyns IF Svart - Skepplanda BTK  -      
17
18:30
fre
18:30    
Pojkar 2008, Arvika
 
Skoftebyns IF P08 - Høybråten IL10  -  1  
17
18:00
fre
18:00    
Flickor 2012-2013, Lunnevi IP 7-manna
IK Gauthiod - Skoftebyns IF  -      
17
18:00
fre
18:00    
Pojkar 2011, Åsevi U
Åsaka SK - Skoftebyns IF Vit1  -  3  
17
15:10
fre
15:10    
Pojkar 2008, Arvika
Skoftebyns IF P08 - IK Arvika Fotboll6  -  0  
17
11:50
fre
11:50    
Pojkar 2008, Arvika
Skoftebyns IF P08 - Borgen IL Gutt6  -  0  
15
19:15
ons
19:15    
Pojkar 2008, Almagärdet
Skoftebyns IF - Vänersborgs FK1  -  0  
15
19:00
ons
19:00    
Flickor 2010-2011, Almagärdet Plan 2
Skoftebyns IF - Vänersborgs FK  -      
15
19:00
ons
19:00    
Pojkar 2010, Kamratgårdens IP C-plan
IFK Trollhättan - Skoftebyns IF  -      
14
20:00
tis
20:00    
Dam A, Nysätra IP
Dam A » 
Skoftebyns IF - Alingsås FC United
1  -  5  
14
19:15
tis
19:15    
Pojkar 2009, Almagärdet Plan 3
Skoftebyns Idrottsförening - IK Gauthiod  -      
 
12
17:00
sön
17:00    
Dam U, Björnskogsvallen
Dam U » 
Rävlanda/Bollebygd - Skoftebyns IF U
4  -  1  
12
17:00
sön
17:00    
Pojkar 2010, Almagärdet
Skoftebyns IF - Vänersborgs IF Röd  -      
12
16:30
sön
16:30    
Pojkar 2009, Tånga Hed B-plan
Vårgårda IK - Skoftebyns IF Vit10  -  0  
12
11:00
sön
11:00    
Flickor 2012-2013, Almagärdet
Skoftebyns IF - Edet FK  -      
12
10:00
sön
10:00    
Pojkar 2011, Nysätra IP
Skoftebyns IF Vit - Lödöse Nygård IK7  -  1  
11
15:00
lör
15:00    
Pojkar 2007, Nysätra IP
Skoftebyns IF - GAIS3  -  6  
11
15:00
lör
15:00    
Pojkar 2011, Almagärdet
Skoftebyns IF - Wargöns IK Vit5  -  2  
11
13:00
lör
13:00    
Flickor 2010-2011, Boteredsvallen
Vänersborgs IF - Skoftebyns IF  -      
11
13:00
lör
13:00    
Pojkar 2011, Almagärdet
Skoftebyns IF Vit - Halvorstorps IS Gul14  -  1  
11
12:00
lör
12:00    
Pojkar 2010, Halvorstorps IP
Halvorstorps IS Svart - Skoftebyns IF Svart  -      
11
11:00
lör
11:00    
Pojkar 2008, Undavallen Konstgräs
Herrestads AIF - Skoftebyns IF4  -  3  
11
11:00
lör
11:00    
Pojkar 2009, Vänersvallen Syd
Vänersborgs FK Svart - Skoftebyns IF Svart5  -  2  
09
19:00
tor
19:00    
Herr, Nysätra IP
Herr » 
Skoftebyns IF - Vårgårda IK
1  -  1  
08
19:00
ons
19:00    
Pojkar 2012, Almagärdet Plan 1
Skoftebyns IF Vit - Wargöns IK  -      
08
18:30
ons
18:30    
Pojkar 2007, Lillegårdens IP, B-plan
IFK Skövde FK Vit - Skoftebyns IF2  -  4  
06
18:00
mån
18:00    
Dam U, Nysätra IP
Dam U » 
Skoftebyns IF U - Svenljunga IK
4  -  1  
06
17:00
mån
17:00    
Pojkar 2012, Almagärdet
Skoftebyns IF Svart - Kållandsö GoIF  -      
06
15:00
mån
15:00    
Herr, Sörbyvallen 1
Herr » 
Brålanda IF - Skoftebyns IF
2  -  0  
 
05
17:00
sön
17:00    
Dam F30, Nysätra IP
Dam F30 » 
Skoftebyns IF - Borgstena IF
10  -  0  
05
17:00
sön
17:00    
Pojkar 2009, Almagärdet
Skoftebyns IF Vit - Alingsås IF FF Grön2  -  4  
05
17:00
sön
17:00    
U Flick, Vänersvallen Syd
U Flick » 
Vänersborgs IF - Skoftebyns IF
3  -  4  
05
15:00
sön
15:00    
Pojkar 2007, Backavallen 1 Konstgräs
Backatorp IF - Skoftebyns IF9  -  1  
05
10:30
sön
10:30    
Flickor 2012-2013, Boteredsvallen
Vänersborgs IF Blå - Skoftebyns IF  -      
04
13:15
lör
13:15    
Pojkar 2009, Skarsjövallen
Grohed/Ljungskile - Skoftebyns IF Svart5  -  2  
04
13:00
lör
13:00    
Pojkar 2011, Vänersvallen Gymmix
Vänersborgs FK - Skoftebyns IF4  -  6  
04
11:00
lör
11:00    
Pojkar 2012, Almagärdet Plan 1
Trollhättans FK Vit - Skoftebyns IF Vit  -      
03
19:30
fre
19:30    
Dam A, Nysätra IP
Dam A » 
Skoftebyns IF - Skepplanda BTK
2  -  2  
03
19:15
fre
19:15    
Pojkar 2009, Almagärdet
Skoftebyns IF Svart - Wargöns IK1  -  0  
03
19:00
fre
19:00    
Pojkar 2007, Almagärdet
Skoftebyns IF - Vara SK4  -  2  
03
19:00
fre
19:00    
Pojkar 2010, Almagärdet
Skoftebyns IF Svart - Skoftebyns IF Vit  -      
03
19:00
fre
19:00    
Pojkar 2011, Almagärdet
Skoftebyns IF Svart - Skoftebyns IF Vit3  -  6  
03
18:30
fre
18:30    
Flickor 2008-2009, Strömsvallen A1
Edet FK - Skoftebyns IF2  -  2  
01
19:15
ons
19:15    
Pojkar 2008, Almagärdet
Skoftebyns IF - Halvorstorps IS4  -  0  
01
19:00
ons
19:00    
Flickor 2010-2011, Almagärdet
Skoftebyns IF - Åsaka SK  -      
01
19:00
ons
19:00    
Herr, Björkåsen A
Herr » 
Grolanda/Floby - Skoftebyns IF
1  -  0  
01
19:00
ons
19:00    
Pojkar 2007, Hallevi IP, Wargön B-plan
Wargöns IK - Skoftebyns IF2  -  7  
MAJ 2022
 
31
19:00
tis
19:00    
Dam F30, Noltorpsvallen C
Dam F30 » 
Alingsås KIK Vit - Skoftebyns IF
3  -  0  
31
18:00
tis
18:00    
Pojkar 2010, Ekvallen A
Essungaalliansen Vit - Skoftebyns IF  -      
30
19:00
mån
19:00    
Dam A, Lindvallen A
Dam A » 
Vinninga AIF - Skoftebyns IF
3  -  6  
 
29
17:00
sön
17:00    
Flickor 2008-2009, Almagärdet Plan 1
Skoftebyns IF - Upphärad/Sjuntorp/Åsaka3  -  1  
29
17:00
sön
17:00    
Pojkar 2007, Ulvesborg B-plan
Tidaholms GoIF - Skoftebyns IF0  -  9  
29
17:00
sön
17:00    
Pojkar 2009, Byvallen A-plan
Hemsjö IF - Skoftebyns IF Vit  -      
29
15:00
sön
15:00    
Dam U, Noltorpsvallen A
Dam U » 
Alingsås KIK U - Skoftebyns IF U
1  -  2  
29
14:00
sön
14:00    
Flickor 2010-2011, Halvorstorps IP
Trollhättans FK/Halvorstorp Ljusgrå - Skoftebyns IF  -      
29
12:30
sön
12:30    
Pojkar 2012, Kamratgårdens IP C-plan
IFK Trollhättan - Skoftebyns IF Svart  -      
28
15:00
lör
15:00    
Pojkar 2011, Almagärdet
Skoftebyns IF - Trollhättans IF Svart10  -  3  
28
14:00
lör
14:00    
Herr, Tidavallen A-plan
Herr » 
IFK Tidaholm - Skoftebyns IF
1  -  1  
28
13:00
lör
13:00    
Pojkar 2011, Almagärdet
Skoftebyns IF Vit - IFK Trollhättan  -      
28
12:00
lör
12:00    
Pojkar 2008, Torsvallen B-plan
Vara SK Gul - Skoftebyns IF1  -  6  
28
11:30
lör
11:30    
Flickor 2012-2013, Noltorpsvallen C
Alingsås KIK Vit - Skoftebyns IF  -      
27
19:00
fre
19:00    
Pojkar 2010, Almagärdet
Skoftebyns IF - Vara SK Gul  -      
27
13:00
fre
13:00    
Pojkar 2009, Heden i Gbg
Kalmar FF - Skoftebyns IF  -      
26
11:00
tor
11:00    
Pojkar 2010, Torsbovallen 5
Trollhättans BoIS - Skoftebyns IF Svart  -      
25
19:30
ons
19:30    
Pojkar 2007, Gothia Park konstgräs
BK Häcken - Skoftebyns IF5  -  3  
25
19:00
ons
19:00    
Herr, Nysätra IP
Herr » 
Skoftebyns IF - Holmalunds IF Alingsås
2  -  1  
25
19:00
ons
19:00    
Pojkar 2009, Almagärdet Plan 1
Skoftebyns IF - Skoftebyns IF  -      
25
19:00
ons
19:00    
Pojkar 2012, Almagärdet Plan 1
Skoftebyns IF Vit - IFK Trollhättan  -      
24
19:00
tis
19:00    
Flickor 2010-2011, Almagärdet Plan 2
Skoftebyns IF - Alingsås KIK Blå  -      
23
19:00
mån
19:00    
Dam F30, Frendevi IP 1
Dam F30 » 
Frändefors IF - Skoftebyns IF
1  -  2  
23
19:00
mån
19:00    
U Flick, Lyrfågel konstgräs
U Flick » 
Trollhättans FK/Halvorstorp - Skoftebyns IF
3  -  2  
 
22
18:00
sön
18:00    
Dam F30, Nosseborg
Dam F30 » 
Borgstena IF - Åsaka SK
4  -  2  
22
17:00
sön
17:00    
Dam U, Nysätra IP
Dam U » 
Skoftebyns IF U - Trollhättans BoIS
  -      
22
14:00
sön
14:00    
Pojkar 2007, Nysätra IP
Skoftebyns IF - Råda BK7  -  0  
22
14:00
sön
14:00    
Pojkar 2009, Almagärdet
Skoftebyns IF Vit - Halvorstorps IS Svart8  -  1  
22
12:00
sön
12:00    
Pojkar 2009, Almagärdet
Skoftebyns IF Svart - Halvorstorps IS Gul10  -  0  
22
12:00
sön
12:00    
Pojkar 2012, Thordengården
IK Oddevold - Skoftebyns IF Vit  -      
22
11:00
sön
11:00    
Pojkar 2012, Almagärdet
Skoftebyns IF Svart - FC Corner  -      
21
13:00
lör
13:00    
Herr, Gerdskenvallen A-plan
Herr » 
Gerdskens BK - Skoftebyns IF
3  -  3  
21
12:00
lör
12:00    
Pojkar 2007, Stora Höga IP 2
Vallens IF - Skoftebyns IF5  -  4  
21
12:00
lör
12:00    
Pojkar 2008, Nysätra IP
Skoftebyns IF - Råda BK Vit6  -  2  
20
19:30
fre
19:30    
Dam A, Nysätra IP
Dam A » 
Skoftebyns IF - IF Viken
1  -  1  
20
19:00
fre
19:00    
Flickor 2008-2009, Boteredsvallen
Vänersborgs IF - Skoftebyns IF9  -  3  
20
19:00
fre
19:00    
Pojkar 2010, Almagärdet
Skoftebyns IF Svart - Vänersborgs FK  -      
19
18:30
tor
18:30    
Pojkar 2011, Lunnevi IP 7-manna
IK Gauthiod - Skoftebyns IF Vit4  -  3  
18
19:00
ons
19:00    
Flickor 2012-2013, Almagärdet
Skoftebyns IF - Trollhättans BoIS  -      
18
18:30
ons
18:30    
Pojkar 2011, Stavrelunds IP C-plan 1
Trollhättans FK Vit - Skoftebyns IF4  -  2  
 
15
18:00
sön
18:00    
Flickor 2008-2009, Nysätra IP
Skoftebyns IF - IFK Trollhättan4  -  1  
15
18:00
sön
18:00    
Pojkar 2010, Hallevi IP, Wargön B-plan
Wargöns IK - Skoftebyns IF Svart  -      
15
17:00
sön
17:00    
Dam U, Örby IP A
Dam U » 
IFK Örby U - Skoftebyns IF U
2  -  0  
15
17:00
sön
17:00    
Pojkar 2008, Bronäsvallen B
Saleby/Trässberg/N.Härene Svart - Skoftebyns IF1  -  1  
15
17:00
sön
17:00    
Pojkar 2012, Mossbrotts IP B-plan
Emtunga/Tråvad/Larv - Skoftebyns IF Svart  -      
15
14:30
sön
14:30    
Pojkar 2009, Gerdskenvallen A-plan
Gerdskens BK Vit - Skoftebyns IF Vit2  -  9  
15
13:00
sön
13:00    
Flickor 2012-2013, Halvorstorps IP
Trollhättans FK/Halvorstorp - Skoftebyns IF  -      
14
15:00
lör
15:00    
Pojkar 2007, Nysätra IP
Skoftebyns IF - IF Elfsborg1  -  4  
14
13:30
lör
13:30    
Pojkar 2010, Boteredsvallen
Vänersborgs IF Blå - Skoftebyns IF  -      
14
11:00
lör
11:00    
Pojkar 2012, Torsbovallen 4
Trollhättans BoIS Röd - Skoftebyns IF Vit  -      
14
10:00
lör
10:00    
Pojkar 2011, Thordèngården
IK Oddevold - Skoftebyns Idrottsförening6  -  2  
13
19:00
fre
19:00    
Herr, Nysätra IP
Herr » 
Skoftebyns IF - Trollhättans BoIS
1  -  0  
13
19:00
fre
19:00    
Pojkar 2009, Undavallen Naturgräs
Herrestads AIF - Skoftebyns IF Svart2  -  3  
11
18:15
ons
18:15    
Långareds BoIS - Skoftebyns IF  -      
09
19:00
mån
19:00    
Dam F30, Åsevi U
Dam F30 » 
Åsaka SK - Skoftebyns IF
0  -  6  
 
08
18:00
sön
18:00    
Flickor 2008-2009, Hallevi IP, Wargön B-plan
Wargöns IK - Skoftebyns IF2  -  4  
08
17:00
sön
17:00    
U Flick, Nösnäsvallen
U Flick » 
Stenungsunds IF - Skoftebyns IF
1  -  1  
08
16:15
sön
16:15    
Pojkar 2010, Almagärdet
Skoftebyns IF Svart - Åsaka SK  -      
08
14:00
sön
14:00    
Dam U, Nysätra IP
Dam U » 
Skoftebyns IF U - Ulricehamns IFK U
0  -  3  
08
14:00
sön
14:00    
Pojkar 2011, Sjuntorpsvallen B
Sjuntorp/Upphärad - Skoftebyns IF Vit0  -  9  
08
13:30
sön
13:30    
Pojkar 2008, Boteredsvallen
Vänersborgs IF Blå - Skoftebyns IF2  -  13
08
13:00
sön
13:00    
Pojkar 2011, Almagärdet
Skoftebyns IF - Råda BK6  -  2  
08
11:30
sön
11:30    
Pojkar 2009, Östlyckevallen
Holmalunds IF - Skoftebyns IF Vit1  -  9  
08
11:00
sön
11:00    
Pojkar 2012, Almagärdet
Skoftebyns IF Svart - Götene IF  -      
07
14:00
lör
14:00    
U Flick, Nysätra IP
U Flick » 
Skoftebyns Idrottsförening - Ulvåker
  -      
07
11:45
lör
11:45    
Pojkar 2007, Hammarviken Arena
Örgryte IS Fotboll - Skoftebyns IF2  -  3  
07
11:00
lör
11:00    
Flickor 2012-2013, Almagärdet
Skoftebyns IF - Upphärad/Sjuntorp  -      
07
11:00
lör
11:00    
Pojkar 2009, Nysätra IP
Skoftebyns IF Svart - IK Oddevold4  -  2  
06
19:30
fre
19:30    
Dam A, Nysätra IP
Dam A » 
Skoftebyns IF - IK Gauthiod
1  -  1  
06
19:00
fre
19:00    
Pojkar 2010, Almagärdet
Skoftebyns IF - Trollhättans BoIS Vit  -      
04
19:30
ons
19:30    
Herr, Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
Herr » 
Bergdalens IK - Skoftebyns IF
1  -  2  
04
19:00
ons
19:00    
Pojkar 2012, Almagärdet
Skoftebyns IF Vit - Halvorstorps IS  -      
02
19:15
mån
19:15    
Dam U, Kronäng Arena konstgräs 1
Dam U » 
Kronängs IF - Skoftebyns IF U
1  -  1  
 
01
18:00
sön
18:00    
Flickor 2008-2009, Nysätra IP
Skoftebyns IF - Vallens IF3  -  9  
01
16:00
sön
16:00    
Pojkar 2008, Nysätra IP
Skoftebyns IF - Trollhättans BOIS7  -  1  
01
14:00
sön
14:00    
Pojkar 2007, Nysätra IP
Skoftebyns IF - Skultorps IF6  -  0  
01
11:30
sön
11:30    
Pojkar 2009, Nysätra IP
Skoftebyns IF Vit - Sjöviks SK9  -  3  
APRIL 2022
 
30
15:00
lör
15:00    
Herr, Nysätra IP
Herr » 
Skoftebyns IF - IFK Mariestad
0  -  2  
29
19:30
fre
19:30    
Pojkar 2007, Nysätra IP
Skoftebyns IF - Hovås Billdal IF3  -  5  
29
19:00
fre
19:00    
Dam A, Undavallen Konstgräs
Dam A » 
Herrestads AIF - Skoftebyns IF
1  -  2  
 
24
14:00
sön
14:00    
Dam U, Nysätra IP
Dam U » 
Skoftebyns IF U - Brämhults IK
0  -  2  
24
14:00
sön
14:00    
Pojkar 2007, Vänersvallen Nord konstgräs
Vänersborgs IF - Skoftebyns IF2  -  0  
24
10:00
sön
10:00    
Pojkar 2011, Nysätra IP
Skoftebyns IF - Ljungskile SK20  -  4  
23
14:55
lör
14:55    
Pojkar 2009, Vargöns IP
Vänersborgs FK - Skoftebyns IF  -      
23
14:00
lör
14:00    
Herr, Arena Vallensås
Herr » 
Åsarp-Trädet FK - Skoftebyns IF
2  -  1  
21
19:30
tor
19:30    
Dam A, Nysätra IP
Dam A » 
Skoftebyns IF - Orust FC
2  -  2  
18
14:00
mån
14:00    
Dam U, Björkvallen konstgräs
Dam U » 
IK Frisco U - Skoftebyns IF U
1  -  1  
18
08:10
mån
08:10    
Pojkar 2008, Heden Göteborg
Angered BK - FINAL Future Cup - Skoftebyns IF0  -  5  
 
17
15:00
sön
15:00    
Pojkar 2008, Mölnlycke IP
Partille IF - Skoftebyns IF1  -  8  
17
14:00
sön
14:00    
Pojkar 2007, Nysätra IP
Skoftebyns IF - IFK Göteborg1  -  12
17
09:00
sön
09:00    
Pojkar 2008, Åbyvallen 1
GAIS - Skoftebyns IF2  -  2  
16
15:00
lör
15:00    
Pojkar 2008, Kobbegårdens IP 2
Skoftebyns IF - Grödinge SK4  -  0  
16
12:30
lör
12:30    
Pojkar 2011, Undavallen
Herrestads AIF - Skoftebyns IF12  -  34
16
09:30
lör
09:30    
Pojkar 2008, ÖIS Gården
FBK Karlstad - Skoftebyns IF0  -  4  
15
13:00
fre
13:00    
Herr, Nysätra IP
Herr » 
Skoftebyns IF - IFK Skövde FK
0  -  1  
 
10
14:00
sön
14:00    
Dam A, Västerby IP Sparbanksvallen Konstgräs
Dam A » 
Götene FK - Skoftebyns IF
0  -  2  
10
13:30
sön
13:30    
Flickor 2010-2011, Konstgräsplanen vid Lyrfågelskolan
TFK/HIS - Skoftebyns Idrottsförening F2010-2011  -      
10
13:10
sön
13:10    
Pojkar 2011, Lassalyckan
Skoftebyns IF - Örgryte IS1  -  2  
10
12:10
sön
12:10    
Pojkar 2011, Lassalyckan
Skoftebyns IF - Ulricehamns IFK2  -  0  
10
10:30
sön
10:30    
Pojkar 2011, Lassalyckan
Skoftebyns IF - Ulricehamns IFK6  -  2  
10
09:30
sön
09:30    
Pojkar 2011, Lassalyckan
Skoftebyns IF - Balltorp FF4  -  0  
09
15:15
lör
15:15    
Pojkar 2009, Nysätra IP
Skoftebyns IF - Halvorstorps IS  -      
09
13:00
lör
13:00    
Herr, Alströmervallen konstgräs
Herr » 
Alingsås IF FF - Skoftebyns IF
3  -  1  
09
13:00
lör
13:00    
Pojkar 2007, Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS - Skoftebyns IF0  -  2  
09
12:00
lör
12:00    
Dam U, Nysätra IP
Dam U » 
Skoftebyns IF U - Trollhättans IF A
  -      
09
10:00
lör
10:00    
Pojkar 2012, Vänersvallen
Vänersborg FK - Skoftebyns Idrottsförening  -      
08
18:15
fre
18:15    
Pojkar 2008, Bergtäkten Skogshöjden
Trollhättans IF P07/P08 11 manna - Skoftebyns IF1  -  2  
 
03
14:00
sön
14:00    
Pojkar 2007, Nysätra IP
Skoftebyns IF - Backatorp IF3  -  8  
02
15:00
lör
15:00    
Dam A, Nysätra IP
Dam A » 
Skoftebyns Idrottsförening - Lödöse/Nygård
2  -  0  
MARS 2022
 
30
20:00
ons
20:00    
Herr, Lassalyckan B-plan
Herr » 
Gällstads FK - Skoftebyns IF
0  -  2  
30
19:30
ons
19:30    
Dam A, Sparbanken Arena D Konstgräs
Dam A » 
Skara FC - Skoftebyns IF
0  -  8  
 
27
15:00
sön
15:00    
Pojkar 2008, Nysätra IP
Skoftebyns IF - Norrby IF4  -  2  
27
13:00
sön
13:00    
Pojkar 2007, Borås Arena 2 konstgräs
IF Elfsborg U15 - Skoftebyns IF P 162  -  9  
26
15:30
lör
15:30    
Dam A, Nysätra IP
Dam A » 
Skoftebyns IF - Hovås Billdal
7  -  2  
26
13:00
lör
13:00    
Dam U, Stora Höga IP 2
Dam U » 
Vallens IF div 3 - Skoftebyns IF U Div 3
0  -  2  
26
12:00
lör
12:00    
Herr, Lunnevi IP Konstgräs
Herr » 
IK Gauthiod - Skoftebyns IF
1  -  2  
26
12:00
lör
12:00    
Pojkar 2012, Thordengården
Oddevold - Skoftebyns Idrottsförening  -      
26
10:00
lör
10:00    
Pojkar 2009, Nysätra IP
Skoftebyns IF - IK Oddevold  -      
21
19:30
mån
19:30    
Dam U, Nysätra IP
Dam U » 
Skoftebyns Idrottsförening - Sjuntorps IF
4  -  0  
 
20
15:30
sön
15:30    
Pojkar 2008, Nysätra IP
Skoftebyns IF - Herrestads AIF6  -  5  
20
13:00
sön
13:00    
Dam A, Nysätra IP
Dam A » 
Skoftebyns IF - Ulvåkers IF
3  -  0  
20
10:15
sön
10:15    
Pojkar 2011, Thordéngården Uddevalla
IK Oddevold - Skoftebyns IF9  -  8  
19
17:00
lör
17:00    
Herr, Edsborgs IP Konstgräs
Herr » 
Skoftebyns IF - Högsäters GF
  -      
19
17:00
lör
17:00    
Pojkar 2007, Nysätra IP
Skoftebyns Idrottsförening - FBK Karlstad  -      
19
14:00
lör
14:00    
Pojkar 2009, Nysätra IP
Skoftebyns If - Stenungsunds if  -      
15
19:00
tis
19:00    
Herr, Kviberg 2
Herr » 
IFK Göteborg U19 - Skoftebyns IF
4  -  1  
 
13
14:00
sön
14:00    
Pojkar 2007, Hisings Backa
Skoftebyns Idrottsförening - Kärra Dragons FC  -      
13
13:00
sön
13:00    
Dam U, Nysätra IP
Dam U » 
Skoftebyns IF U - Råda BK U
3  -  1  
13
10:30
sön
10:30    
Pojkar 2007, Hisings Backa
Skoftebyns Idrottsförening - Maj FC  -      
12
13:15
lör
13:15    
Pojkar 2007, Hisings Backa
Skoftebyns Idrottsförening - FC Trelleborg  -      
12
13:00
lör
13:00    
Dam A, Nysätra IP
Dam A » 
Skoftebyns IF - Falköpings KIK
5  -  1  
12
10:00
lör
10:00    
Pojkar 2008, Nysätra IP
Skoftebyns Idrottsförening - Trollhättans FK8  -  0  
11
19:00
fre
19:00    
Dam U, Vänersvallen Syd
Dam U » 
Vänersborgs Fk - Skoftebyns Idrottsförening
3  -  1  
11
19:00
fre
19:00    
Futsal Herrar A, Agnebergshallen
IFK Uddevalla Futsal - Skoftebyns IF4  -  3  
 
06
16:00
sön
16:00    
Dam A, Noltorpsvallen B Konstgräs
Dam A » 
Alingsås KIK - Skoftebyns IF
0  -  6  
06
10:00
sön
10:00    
Pojkar 2011, Nysätra IP
Skoftebyns IF - Herrestads AIF24  -  12
05
15:00
lör
15:00    
Futsal Herrar A, Arena Älvhögsborg A-hall
Skoftebyns IF - IFK Uddevalla Futsal3  -  4  
05
09:45
lör
09:45    
Pojkar 2009, Skarsjövallen, Ljungskile
Ljungskile - Skoftebyns Idrottsförening  -      
04
19:30
fre
19:30    
Dam U, Nysätra IP
Dam U » 
Skoftebyns IF - Herrestads AIF
1  -  2  
01
19:30
tis
19:30    
Dam A, Nysätra IP
Dam A » 
Skoftebyns Idrottsförening - Ljungskile
2  -  2  
FEBRUARI 2022
 
27
14:30
sön
14:30    
Futsal Herrar U19 SFL, Daltorpshallen
Skoftebyns IF (P19) - Hammarby IF FF Futsal (P19)6  -  4  
27
13:00
sön
13:00    
Dam U, Nysätra IP
Dam U » 
Skoftebyns IF U - Ljungskile SK DF Lag 2
  -      
27
10:30
sön
10:30    
Futsal Herrar U19 SFL, Daltorpshallen
Örebro SK Futsalklubb (P19) - Skoftebyns IF (P19)9  -  6  
27
10:30
sön
10:30    
Futsal Herrar U19 SFL, Daltorpshallen, Borås
Örebro SK - Skoftebyns Idrottsförening  -      
26
14:00
lör
14:00    
Futsal Herrar A, Arena Älvhögsborg A-hall
Skoftebyns IF - Norrköping Futsal Klubb0  -  5  
26
14:00
lör
14:00    
Herr, Sparvallen, Tanumshede
Herr » 
Grebbestads IF - Skoftebyns IF
2  -  1  
24
19:00
tor
19:00    
Futsal Herrar A, Agnebergshallen
IFK Uddevalla Futsal - Skoftebyns IF5  -  3  
 
20
10:00
sön
10:00    
Pojkar 2011, Nysätra IP
Skoftebyns IF - IFK Uddevalla3  -  5  
19
15:00
lör
15:00    
Futsal Herrar A, Arena Älvhögsborg A-hall
Skoftebyns IF - Örebro Futsal Club4  -  3  
19
15:00
lör
15:00    
Herr, Edsborgs IP Konstgräs
Herr » 
Skoftebyns IF - IFK Trollhättan
0  -  0  
19
11:00
lör
11:00    
Dam U, Nysätra IP
Dam U » 
Skoftebyns IF U - Herrestads AIF
  -      
18
19:30
fre
19:30    
Futsal Herrar U19 SFL, Arena Älvhögsborg A-hall
Skoftebyns IF (P19) - IFK Göteborg Futsal (P19)3  -  7  
18
19:30
fre
19:30    
Futsal Herrar U17, Arena Älvhögsborg A-hall
Skoftebyns IF (P19) - IFK Göteborg Futsal (P19)3  -  7  
16
20:15
ons
20:15    
Herr, Edsborgs IP
Herr » 
Trollhättans FF - Skoftebyns IF
0  -  6  
16
19:00
ons
19:00    
Futsal Herrar A, Arena Älvhögsborg A-hall
Skoftebyns IF - IFK Göteborg Futsal4  -  1  
 
13
19:15
sön
19:15    
Futsal Herrar A, Thomas Arena
Stallarholmens SK - Skoftebyns IF7  -  0  
13
14:00
sön
14:00    
Futsal Herrar U19 SFL, Boråshallen
Borås AIK (P19) - Skoftebyns IF (P19)7  -  1  
13
14:00
sön
14:00    
Futsal Herrar U17, Boråshallen
Borås AIK (P19) - Skoftebyns IF (P19)7  -  1  
13
10:30
sön
10:30    
Pojkar 2008, Borås Arena
Norrby IF - Skoftebyns Idrottsförening2  -  1  
12
12:00
lör
12:00    
Dam A, Åby
Dam A » 
Jitex Mölndal F19 Elit - Skoftebyns IF
1  -  0  
11
19:00
fre
19:00    
Herr, Edsborgs IP Konstgräs
Herr » 
Skoftebyns IF - Halvorstorps IS
1  -  0  
10
19:00
tor
19:00    
Futsal Herrar A, Boråshallen
Borås AIK - Skoftebyns IF2  -  3  
09
20:15
ons
20:15    
Futsal Herrar U19 SFL, Prioritet Serneke Arena B-hallen
IFK Göteborg Futsal (P19) - Skoftebyns IF (P19)8  -  0  
09
20:15
ons
20:15    
Futsal Herrar U17, Prioritet Serneke Arena B-hallen
IFK Göteborg Futsal (P19) - Skoftebyns IF (P19)8  -  0  
 
06
17:00
sön
17:00    
Futsal Herrar U19 SFL, Agnebergshallen
IFK Uddevalla Futsal (P19) - Skoftebyns IF (P19)0  -  2  
06
17:00
sön
17:00    
Futsal Herrar U17, Agnebergshallen
IFK Uddevalla Futsal (P19) - Skoftebyns IF (P19)0  -  2  
05
15:00
lör
15:00    
Futsal Herrar A, Arena Älvhögsborg A-hall
Skoftebyns IF - Athletic FC Eskilstuna4  -  3  
JANUARI 2022
 
29
12:00
lör
12:00    
Herr, Thordengården
Herr » 
IK Oddevold - Skoftebyns IF
7  -  0  
28
19:00
fre
19:00    
Futsal Herrar A, Lundby Strand 1
Torslanda IK - Skoftebyns IF4  -  6  
 
14
19:30
fre
19:30    
Futsal Herrar U19 SFL, Arena Älvhögsborg A-hall
Skoftebyns IF (P19) - Torslanda IK (P19)6  -  2  
14
19:30
fre
19:30    
Futsal Herrar U17, Arena Älvhögsborg A-hall
Skoftebyns IF (P19) - Torslanda IK (P19)6  -  2  
 
02
15:00
sön
15:00    
Futsal Herrar A, Arena Älvhögsborg A-hall
Skoftebyns IF - Hammarby IF FF Futsal3  -  2  
DECEMBER 2021
 
26
13:00
sön
13:00    
Futsal Herrar A, Gamla Idrottshuset
Örebro SK Futsalklubb - Skoftebyns IF  -      
 
11
15:00
lör
15:00    
Futsal Herrar A, Arena Älvhögsborg A-hall
Skoftebyns IF - Libertà Futsal Club  -      
10
19:30
fre
19:30    
Futsal Herrar U19 SFL, Arena Älvhögsborg A-hall
Skoftebyns IF (P19) - IFK Uddevalla Futsal (P19)  -      
10
19:30
fre
19:30    
Futsal Herrar U17, Arena Älvhögsborg A-hall
Skoftebyns IF (P19) - IFK Uddevalla Futsal (P19)  -      
 
04
13:00
lör
13:00    
Futsal Herrar A, Mässhallen
Norrköping Futsal Klubb - Skoftebyns IF  -