Besök Slusscaféet (Klicka här)
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Skoftebyns Idrottsförening
Söderns Charmörer sedan 1950

Kommande matcher
SEPTEMBER 2022
 
30
19:30
fre
19:30    
Dam F30, Nysätra IP
Dam F30 » 
Skoftebyns IF - Alingsås KIK Blå
  -      
OKTOBER 2022
 
01
11:00
lör
11:00    
Pojkar 2009, Nysätra IP
Skoftebyns IF Vit - Essungaalliansen  -      
01
13:00
lör
13:00    
Pojkar 2007, Gaisgården 1 Gräs
GAIS - Skoftebyns IF  -      
01
13:30
lör
13:30    
Pojkar 2011, Nysätra IP
Skoftebyns IF - IFK Trollhättan Vit  -      
02
10:00
sön
10:00    
Pojkar 2008, Nysätra IP
Skoftebyns IF - Trollhättans FK  -      
02
13:00
sön
13:00    
Pojkar 2007, Nysätra IP
Skoftebyns IF - Skövde AIK  -      
02
14:00
sön
14:00    
Herr, Tånga Hed A-plan
Herr » 
Vårgårda IK - Skoftebyns IF
  -      
02
16:00
sön
16:00    
Dam U, Nysätra IP
Dam U » 
Skoftebyns IF U - Södra Ving/Timmele U
  -      
02
16:00
sön
16:00    
U Flick, Nysätra IP
U Flick » 
Skoftebyns IF - Hemsjö/Tollered 9:9
  -      
02
17:00
sön
17:00    
Flickor 2008-2009, Brovallen
Nossebro IF - Skoftebyns IF  -      
 
08
11:00
lör
11:00    
Pojkar 2009, Nysätra IP
Skoftebyns IF - Holmalunds IF  -      
08
11:20
lör
11:20    
Pojkar 2011, Rydets IP
Nödinge SK - Skoftebyns Idrottsförening  -      
08
13:00
lör
13:00    
Pojkar 2011, Rydets IP
Skoftebyns Idrottsförening - Kungsladugårds BK  -      
08
13:00
lör
13:00    
Pojkar 2011, Nysätra IP
 
Skoftebyns Idrottsförening -   -      
08
13:15
lör
13:15    
Pojkar 2011, Nysätra IP
Skoftebyns Idrottsförening - Vänersborg FK  -      
08
13:50
lör
13:50    
Pojkar 2011, Rydets IP
Skoftebyns Idrottsförening - Onsala BK  -      
08
14:00
lör
14:00    
Dam A, Vänersvallen Nord konstgräs
Dam A » 
Vänersborgs IF - Skoftebyns IF
  -      
08
14:00
lör
14:00    
Pojkar 2011, Nysätra IP
Skoftebyns Idrottsförening - Kärra Dragons FC  -      
08
15:15
lör
15:15    
Pojkar 2011, Nysätra IP
Skoftebyns Idrottsförening - IFK Uddevalla  -      
08
17:00
lör
17:00    
Pojkar 2007, Nysätra IP
Skoftebyns IF - Skövde AIK  -      
 
12
19:30
ons
19:30    
Pojkar 2007, Lillegårdens IP, D-plan, Konstgräs
IFK Skövde FK - Skoftebyns IF  -      
16
15:00
sön
15:00    
Pojkar 2007, Nysätra IP
Skoftebyns IF - Wargöns IK  -      
 
23
15:00
sön
15:00    
Pojkar 2007, Nysätra IP
Skoftebyns IF - Halvorstorps IS  -      
 
29
lör
00:00    
Pojkar 2007, Nysätra IP
Skoftebyns IF - Skara FC  -      
29
lör
00:00    
Pojkar 2007, Nysätra IP
Skoftebyns IF - IFK Skövde FK Vit  -      
DECEMBER 2022
 
24
lör
00:00    
Flickor 2010-2011, Almagärdet
Skoftebyns IF - Trollhättans FK/Halvorstorp Mörkblå  -      
24
lör
00:00    
Flickor 2010-2011, Almagärdet
Skoftebyns IF - Upphärad/Sjuntorp  -      
24
lör
00:00    
Flickor 2010-2011, Almagärdet
Skoftebyns IF - Vänersborgs IF  -      
24
lör
00:00    
Flickor 2010-2011, Torsbovallen 4
Trollhättans BoIS - Skoftebyns IF  -      
24
lör
00:00    
Åsaka SK - Skoftebyns IF  -      
24
lör
00:00    
Flickor 2010-2011, Hallevi IP, Wargön B-plan
Wargöns IK - Skoftebyns IF  -      
24
lör
00:00    
Pojkar 2010, Torsvallen D-plan
Vara SK Gul - Skoftebyns IF  -      
24
lör
00:00    
Pojkar 2010, Boteredsvallen
Vänersborgs IF Röd - Skoftebyns IF  -      
24
lör
00:00    
Pojkar 2010, Strömsvallen A2
Edet FK - Skoftebyns IF  -      
24
lör
00:00    
Pojkar 2010, Skogshöjden Konstgräs
Trollhättans IF - Skoftebyns IF  -      
24
lör
00:00    
Pojkar 2010, Almagärdet
Skoftebyns IF - Trollhättans BoIS Röd  -      
24
lör
00:00    
Pojkar 2010, Almagärdet
Skoftebyns IF - IK Gauthiod  -      
24
lör
00:00    
Pojkar 2010, Almagärdet
Skoftebyns IF - IFK Trollhättan  -      
24
lör
00:00    
Pojkar 2010, Almagärdet
Skoftebyns IF - Essungaalliansen Vit  -      
24
lör
00:00    
Ungdomsdomare, Almagärdet
Skoftebyns IF - Upphärad/Sjuntorp  -      
24
lör
00:00    
Ungdomsdomare, Almagärdet
Skoftebyns IF - Vänersborgs IF  -      
24
lör
00:00    
Ungdomsdomare, Almagärdet
Skoftebyns IF - Trollhättans FK/Halvorstorp Mörkblå  -      
24
lör
00:00    
Ungdomsdomare, Torsbovallen 4
Trollhättans BoIS - Skoftebyns IF  -      
24
lör
00:00    
Ungdomsdomare, Åsevi U
Åsaka SK - Skoftebyns IF  -      
24
lör
00:00    
Ungdomsdomare, Hallevi IP, Wargön B-plan
Wargöns IK - Skoftebyns IF  -