Besök Slusscaféet (Klicka här)
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Skoftebyns IF
Pojkar 2011

Matcher
DECEMBER 2023
 
10
11:15
sön
11:15    
Pentahallen Vara
 
- Skoftebyns Idrottsförening P2011   -      
JANUARI 2024
 
20
10:30
lör
10:30    
Älvhögsborgs Arena E-hallen
 
Skoftebyns Idrottsförening P2011 - Älvsborg FF  -      
 
27
16:00
lör
16:00    
Älvhögsborgs Arena
 
Skoftebyns Idrottsförening P2011 - Edet FK , Trollhättan IF  -      
FEBRUARI 2024
 
10
12:00
lör
12:00    
Älvhögsborgs Arena E-Hallen
 
Skoftebyns Idrottsförening P2011 - Dalen-KFF  -      
11
12:00
sön
12:00    
Gerdskensvallen
Gerdskens BK - Skoftebyns Idrottsförening P2011   -      
MARS 2024
 
03
14:00
sön
14:00    
Nysätra IP
Skoftebyns Idrottsförening P2011 - Vänersborgs FK  -      
 
09
12:00
lör
12:00    
Nysätra IP
 
Skoftebyns Idrottsförening P2011 - Edet FK  -      
 
17
13:00
sön
13:00    
Nysätra IP
Skoftebyns Idrottsförening P2011 - Gerdskens BK  -      
APRIL 2024
 
20
15:00
lör
15:00    
Nysätra IP
 
Skoftebyns Idrottsförening P2011 - Edet FK   -      
 
27
10:00
lör
10:00    
Olssons Trävaror Arena
Stenungsunds IF - Skoftebyns IF Svart0  -  7  
28
11:00
sön
11:00    
Nysätra IP
Skoftebyns IF Vit - Wargöns IK 12  -  2  
28
18:00
sön
18:00    
Nysätra IP
Skoftebyns Idrottsförening P2011 - Skoftebyns IF P 2010  -      
MAJ 2024
 
02
19:00
tor
19:00    
Nya Bjärkevi Konstgräs
Sollebrunn/Bjärke - Skoftebyns IF Vit5  -  3  
05
17:00
sön
17:00    
Nysätra IP
Skoftebyns IF Svart - Trollhättans BoIS 14  -  1  
 
10
18:00
fre
18:00    
Sommarhemsplanen
IK Oddevold - Skoftebyns IF Svart4  -  8  
 
13
17:30
mån
17:30    
Nysätra IP
Skoftebyns IF Vit - Grohed/Ljungskile10  -  1  
18
11:00
lör
11:00    
Nysätra IP
Skoftebyns IF Svart - IFK Trollhättan 6  -  0  
19
14:00
sön
14:00    
Stavrelunds IP
Trollhättans FK Vit - Skoftebyns IF Vit2  -  7  
 
24
18:30
fre
18:30    
Undavallen Konstgräs
Herrestads AIF - Skoftebyns IF Svart5  -  2  
26
11:00
sön
11:00    
Nysätra IP
Skoftebyns IF Vit - Åsaka SK0  -  3  
JUNI 2024
 
01
11:00
lör
11:00    
Nysätra ip
Skoftebyns IF Svart - Vallens IF3  -  2  
02
15:30
sön
15:30    
Rådavallen
Råda BK Grön - Skoftebyns IF Vit4  -  9  
 
08
11:00
lör
11:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF Vit - Vänersborgs IF Blå1  -  6  
09
17:00
sön
17:00    
Skogshöjden Konstgräs
Trollhättans IF - Skoftebyns IF Svart2  -  7  
 
12
ons
00:00    
Övrig plats
Grohed/Ljungskile Svart - Skoftebyns IF Vit  -      
15
12:00
lör
12:00    
Nysätra
Skoftebyns IF Svart - Vänersborgs IF Röd  -      
16
11:00
sön
11:00    
Mjörnvallen, B-plan
Alingsås IF FF Vit - Skoftebyns IF Vit  -      
 
19
17:30
ons
17:30    
Vänersvallen Syd
Vänersborgs FK Svart - Skoftebyns IF Vit  -      
19
19:00
ons
19:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF Svart - Vänersborgs FK Vit  -      
 
30
12:00
sön
12:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF Svart - Stenungsunds IF  -      
30
17:00
sön
17:00    
Hallevi IP, Wargön B-plan
Wargöns IK - Skoftebyns IF Vit  -      
AUGUSTI 2024
 
17
11:00
lör
11:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF Vit - Sollebrunn/Bjärke   -      
18
12:00
sön
12:00    
Torsbovallen B-plan
Trollhättans BoIS - Skoftebyns IF Svart  -      
 
21
19:00
ons
19:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF Svart - IK Oddevold  -      
21
19:00
ons
19:00    
Skarsjövallen Konstgräs
Grohed/Ljungskile Svart - Skoftebyns IF Vit  -      
24
12:00
lör
12:00    
Kamratgårdens IP B-plan
IFK Trollhättan - Skoftebyns IF Svart  -      
25
11:00
sön
11:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF Vit - Trollhättans FK Vit  -      
 
28
18:00
ons
18:00    
Åsevi
Åsaka SK - Skoftebyns IF Vit  -      
31
11:00
lör
11:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF Svart - Herrestads AIF   -      
SEPTEMBER 2024
 
04
19:30
ons
19:30    
Stora Höga IP 2
Vallens IF - Skoftebyns IF Svart  -      
07
11:00
lör
11:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF Vit - Råda BK Grön  -      
 
15
12:00
sön
12:00    
Nysätra IP
Skoftebyns IF Svart - Trollhättans IF  -      
15
18:30
sön
18:30    
Vänersvallen Nord
Vänersborgs IF Blå - Skoftebyns IF Vit  -      
 
21
11:00
lör
11:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF Vit - Alingsås IF FF Vit  -      
22
18:30
sön
18:30    
Vänersvallen Nord
Vänersborgs IF Röd - Skoftebyns IF Svart  -      
 
25
ons
00:00    
Nysätra IP
Skoftebyns IF Vit - Grohed/Ljungskile Svart  -      
27
18:30
fre
18:30    
Hallevi IP, Wargön C-plan
Vänersborgs FK Vit - Skoftebyns IF Svart  -      
29
10:00
sön
10:00    
Nysätra IP
Skoftebyns IF Vit - Vänersborgs FK Svart  -