Besök Slusscaféet (Klicka här)
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Flickor 2010-2011
Hem
Bli medlem
Bli medlem
Klubbshop
Medlemsavgifter
Bli partner
Bli Partner
Befintliga Partners
Ungdom
P16
Pojkar 2009
Pojkar 2010
Pojkar 2011
Pojkar 2012
Pojkar 2013
Pojkar 2014
Pojkar 2015
Pojkar 2016
Pojkar Fotbollsskolan
U Flick
Flickor 2008-2009
Flickor 2010-2011
Flickor 2012-2013
Flickor 2014-2016
Flickor Fotbollsskolan
Ungdomsdomare
Ungdomsledare
Dam
Dam A
Dam U
Dam F30
Matchprogram
Herr
Herr
Matchprogram
Futsal
Futsal Herrar A
Futsal Herrar U19 SFL
Futsal Herrar U17
Futsal Herrar U15
Slusscaféet
Utmärkelser
Test
Nysätra B
Almagärdet Plan 1A (11v11)
Almagärdet Plan 1B (11v11)
Almagärdet Plan 2 (7v7)
Almagärdet 3A (9v9)
Almagärdet 3B (9v9)
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Bli medlem
Bli medlem
Klubbshop
Medlemsavgifter
Bli partner
Bli Partner
Befintliga Partners
Ungdom
P16
Pojkar 2009
Pojkar 2010
Pojkar 2011
Pojkar 2012
Pojkar 2013
Pojkar 2014
Pojkar 2015
Pojkar 2016
Pojkar Fotbollsskolan
U Flick
Flickor 2008-2009
Flickor 2010-2011
Flickor 2012-2013
Flickor 2014-2016
Flickor Fotbollsskolan
Ungdomsdomare
Ungdomsledare
Dam
Dam A
Dam U
Dam F30
Matchprogram
Herr
Herr
Matchprogram
Futsal
Futsal Herrar A
Futsal Herrar U19 SFL
Futsal Herrar U17
Futsal Herrar U15
Slusscaféet
Utmärkelser
Test
Nysätra B
Almagärdet Plan 1A (11v11)
Almagärdet Plan 1B (11v11)
Almagärdet Plan 2 (7v7)
Almagärdet 3A (9v9)
Almagärdet 3B (9v9)
Skoftebyns IF
Flickor 2010-2011
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2024: Flickor Div 4 Trollhättan
2023: Division 5 Trollhättan Flickor
2022: Division 6 Trollhättan Flickor
APRIL 2024
13
10:00
lör
10:00
Övrig plats
Skoftebyns Idrottsförening
- TFK/HIS
-
20
15:00
lör
15:00
Nysätra IP
Skoftebyns Idrottsförening
- Wargön
-
28
sön
00:00
Almagärdet
Skoftebyns IF
- Trollhättan/Halvorstorp
-
MAJ 2024
03
18:45
fre
18:45
Forsvallen B-plan
Skepplanda BTK -
Skoftebyns IF
-
12
sön
00:00
Almagärdet
Skoftebyns IF
- Wargöns IK
-
19
sön
00:00
Lindåsvallen A
Upphärad/Sjuntorp/Åsaka -
Skoftebyns IF
-
26
sön
00:00
Almagärdet
Skoftebyns IF
- Vallens IF
-
JUNI 2024
01
12:00
lör
12:00
Strömsvallen A1
Edet FK -
Skoftebyns IF
-
09
sön
00:00
Brovallen
Essungaalliansen -
Skoftebyns IF
-
16
sön
00:00
Almagärdet
Skoftebyns IF
- IK Rössö
-
23
sön
00:00
Övrig plats
Ospecificerat lag (9) -
Skoftebyns IF
-
28
18:30
fre
18:30
Stavrelunds IP
Trollhättan/Halvorstorp -
Skoftebyns IF
-
AUGUSTI 2024
18
sön
00:00
Almagärdet
Skoftebyns IF
- Skepplanda BTK
-
21
19:00
ons
19:00
Hallevi IP, Wargön C-plan
Wargöns IK -
Skoftebyns IF
-
25
sön
00:00
Almagärdet
Skoftebyns IF
- Upphärad/Sjuntorp/Åsaka
-
31
13:00
lör
13:00
Stora Höga IP 2
Vallens IF -
Skoftebyns IF
-
SEPTEMBER 2024
08
sön
00:00
Almagärdet
Skoftebyns IF
- Edet FK
-
15
sön
00:00
Almagärdet
Skoftebyns IF
- Essungaalliansen
-
22
13:00
sön
13:00
Rimnersvallen
IK Rössö -
Skoftebyns IF
-
29
sön
00:00
Almagärdet
Skoftebyns IF
- Ospecificerat lag (9)
-