Besök Slusscaféet (Klicka här)
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Skoftebyns IF
Pojkar 2011

Matcher
FEBRUARI 2022
 
20
10:00
sön
10:00    
Nysätra IP
Skoftebyns IF - IFK Uddevalla3  -  5  
MARS 2022
 
06
10:00
sön
10:00    
Nysätra IP
Skoftebyns IF - Herrestads AIF24  -  12
 
20
10:15
sön
10:15    
Thordéngården Uddevalla
IK Oddevold - Skoftebyns IF9  -  8  
APRIL 2022
 
10
09:30
sön
09:30    
Lassalyckan
Skoftebyns IF - Balltorp FF4  -  0  
10
10:30
sön
10:30    
Lassalyckan
Skoftebyns IF - Ulricehamns IFK6  -  2  
10
12:10
sön
12:10    
Lassalyckan
Skoftebyns IF - Ulricehamns IFK2  -  0  
10
13:10
sön
13:10    
Lassalyckan
Skoftebyns IF - Örgryte IS1  -  2  
 
16
12:30
lör
12:30    
Undavallen
Herrestads AIF - Skoftebyns IF12  -  34
 
24
10:00
sön
10:00    
Nysätra IP
Skoftebyns IF - Ljungskile SK20  -  4  
MAJ 2022
 
08
13:00
sön
13:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF - Råda BK6  -  2  
08
14:00
sön
14:00    
Sjuntorpsvallen B
Sjuntorp/Upphärad - Skoftebyns IF Vit0  -  9  
 
14
10:00
lör
10:00    
Thordèngården
IK Oddevold - Skoftebyns Idrottsförening6  -  2  
 
18
18:30
ons
18:30    
Stavrelunds IP C-plan 1
Trollhättans FK Vit - Skoftebyns IF4  -  2  
19
18:30
tor
18:30    
Lunnevi IP 7-manna
IK Gauthiod - Skoftebyns IF Vit4  -  3  
 
28
13:00
lör
13:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF Vit - IFK Trollhättan  -      
28
15:00
lör
15:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF - Trollhättans IF Svart10  -  3  
JUNI 2022
 
03
19:00
fre
19:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF Svart - Skoftebyns IF Vit3  -  6  
04
13:00
lör
13:00    
Vänersvallen Gymmix
Vänersborgs FK - Skoftebyns IF4  -  6  
 
11
13:00
lör
13:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF Vit - Halvorstorps IS Gul14  -  1  
11
15:00
lör
15:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF - Wargöns IK Vit5  -  2  
12
10:00
sön
10:00    
Nysätra IP
Skoftebyns IF Vit - Lödöse Nygård IK7  -  1  
 
17
18:00
fre
18:00    
Åsevi U
Åsaka SK - Skoftebyns IF Vit1  -  3  
18
11:00
lör
11:00    
Kamratgårdens IP C-plan
IFK Trollhättan Vit - Skoftebyns IF4  -  8  
 
21
19:00
tis
19:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF Vit - Wargöns IK4  -  3  
22
19:00
ons
19:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF - Vänersborgs IF Röd7  -  2  
AUGUSTI 2022
 
05
08:35
fre
08:35    
Gustafsberg
IF Mölndal - Skoftebyns IF0  -  6  
05
09:10
fre
09:10    
Gustafsberg
Vänersborgs IF - Skoftebyns IF6  -  3  
05
13:00
fre
13:00    
Gustafsberg
IF Elfsborg - Skoftebyns IF0  -  2  
06
08:35
lör
08:35    
Thordéngården
Herrestads AIF - Skoftebyns IF3  -  1  
06
09:10
lör
09:10    
Gustafsberg
Karlsberg United - Skoftebyns IF0  -  9  
06
13:00
lör
13:00    
Gustafsberg
IFK Skövde - Skoftebyns IF1  -  5  
07
09:45
sön
09:45    
Gustafsberg
Fässberg IF - Skoftebyns IF4  -  2  
07
10:55
sön
10:55    
Gustafsberg
IF Elfsborg - Skoftebyns IF2  -  4  
07
13:35
sön
13:35    
Gustafsberg
Herrestads AIF - Skoftebyns IF0  -  6  
07
14:10
sön
14:10    
Gustafsberg
IK Oddevold - Skoftebyns IF1  -  2  
 
14
11:00
sön
11:00    
Vänersvallen Lilla Vallen
Vänersborgs FK - Skoftebyns IF Vit3  -  11
 
20
15:00
lör
15:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF Vit - Trollhättans BoIS13  -  3  
21
12:30
sön
12:30    
Rådavallen
Råda BK Gul - Skoftebyns IF5  -  2  
 
23
18:45
tis
18:45    
Torsbovallen 4
Trollhättans BoIS - Skoftebyns IF3  -  4  
SEPTEMBER 2022
 
03
12:00
lör
12:00    
Halvorstorps IP
Halvorstorps IS Svart - Skoftebyns IF Vit5  -  8  
03
13:00
lör
13:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF - Trollhättans FK Vit7  -  4  
04
11:40
sön
11:40    
Ahlafors 6
IK Zenith - Skoftebyns IF Vit2  -  1  
04
12:20
sön
12:20    
Ahlafors 6
Slottsskogen Godhem 97 - Skoftebyns IF Svart1  -  2  
04
14:20
sön
14:20    
Ahlafors 6
Slottsskogen Godhem 97 - Skoftebyns IF Vit2  -  1  
04
15:00
sön
15:00    
Ahlafors 6
IK Zenith - Skoftebyns IF Svart2  -  1  
04
15:40
sön
15:40    
Ahlafors 5
Öckerö IF - Skoftebyns IF Vit1  -  7  
04
16:20
sön
16:20    
Ahlafors 5
Fässberg IF - Skoftebyns IF Svart1  -  5  
 
09
17:30
fre
17:30    
Skogshöjden A-plan
Trollhättans IF Svart - Skoftebyns IF0  -  9  
10
13:00
lör
13:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF Vit - Skepplanda BTK4  -  1  
 
17
13:00
lör
13:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF - Vänersborgs FK3  -  4  
17
15:00
lör
15:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF Vit - Sjuntorp/Upphärad5  -  4  
 
24
11:40
lör
11:40    
Borås Rya vallen
Dalsjöfors GoIF - Skoftebyns IF0  -  4  
24
12:20
lör
12:20    
Borås Borås Arena
Skoftebyns IF - Östers IF3  -  1  
24
13:20
lör
13:20    
Borås Borås Arena 2b
Skoftebyns IF - Råda BK5  -  0  
24
16:00
lör
16:00    
Övrig plats
GAIS - Skoftebyns IF1  -  2  
24
17:00
lör
17:00    
Övrig plats
Vara SK - Skoftebyns IF0  -  0  
25
11:00
sön
11:00    
Tingevi
Lödöse Nygård IK - Skoftebyns IF Vit2  -  10
25
14:00
sön
14:00    
Hallevi IP, Wargön B-plan
Wargöns IK Vit - Skoftebyns IF1  -  5  
OKTOBER 2022
 
01
13:30
lör
13:30    
Nysätra IP
Skoftebyns IF - IFK Trollhättan Vit7  -  0  
 
08
09:40
lör
09:40    
Rydets IP
Nödinge SK - Skoftebyns IF1  -  4  
08
12:10
lör
12:10    
Rydets IP
Skoftebyns IF - Kungsladugårds BK0  -  4  
08
13:15
lör
13:15    
Nysätra IP
Skoftebyns IF - Vänersborg FK6  -  1  
08
13:50
lör
13:50    
Rydets IP
Skoftebyns IF - Onsala BK5  -  1  
08
14:00
lör
14:00    
Nysätra IP
Skoftebyns IF - Kärra Dragons FC8  -  1  
08
15:15
lör
15:15    
Nysätra IP
Skoftebyns IF - IFK Uddevalla2  -  0  
 
15
10:20
lör
10:20    
Select Cup
Skoftebyns IF - BK Forward8  -  2  
15
13:00
lör
13:00    
Select Cup
IFK Fjärås - Skoftebyns IF0  -  4  
15
15:40
lör
15:40    
Select Cup
Skoftebyns IF - Hammarby IF7  -  3  
15
18:00
lör
18:00    
Träningsmatch
Skoftebyns IF - AIK5  -  5  
15
19:00
lör
19:00    
Träningsmatch
Skoftebyns IF - IFK Östersund13  -  2  
16
09:20
sön
09:20    
Select Cup
Skoftebyns IF - IK Tord2  -  2  
16
12:00
sön
12:00    
Select Cup
IF Karlstad - Skoftebyns IF2  -  3  
 
30
08:30
sön
08:30    
Hammarviken
Kungsladugård BK - Skoftebyns Idrottsförening  -      
30
10:00
sön
10:00    
Hammarviken
Skoftebyns Idrottsförening - Mölnlycke IS Sjövalla FK  -      
30
11:30
sön
11:30    
Hammarviken
Espanyol - Skoftebyns Idrottsförening  -      
30
13:00
sön
13:00    
Hammarviken
Örgryte IS - Skoftebyns Idrottsförening  -