Besök Slusscaféet (Klicka här)
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Skoftebyns IF
Pojkar 2008

Matcher
FEBRUARI 2022
 
13
10:30
sön
10:30    
Borås Arena
Norrby IF - Skoftebyns Idrottsförening2  -  1  
MARS 2022
 
12
10:00
lör
10:00    
Nysätra IP
Skoftebyns Idrottsförening - Trollhättans FK8  -  0  
 
20
15:30
sön
15:30    
Nysätra IP
Skoftebyns IF - Herrestads AIF6  -  5  
 
27
15:00
sön
15:00    
Nysätra IP
Skoftebyns IF - Norrby IF4  -  2  
APRIL 2022
 
08
18:15
fre
18:15    
Bergtäkten Skogshöjden
Trollhättans IF P07/P08 11 manna - Skoftebyns IF1  -  2  
 
16
09:30
lör
09:30    
ÖIS Gården
FBK Karlstad - Skoftebyns IF0  -  4  
16
15:00
lör
15:00    
Kobbegårdens IP 2
Skoftebyns IF - Grödinge SK4  -  0  
17
09:00
sön
09:00    
Åbyvallen 1
GAIS - Skoftebyns IF2  -  2  
17
15:00
sön
15:00    
Mölnlycke IP
Partille IF - Skoftebyns IF1  -  8  
 
18
08:10
mån
08:10    
Heden Göteborg
Angered BK - FINAL Future Cup - Skoftebyns IF0  -  5  
MAJ 2022
 
01
16:00
sön
16:00    
Nysätra IP
Skoftebyns IF - Trollhättans BOIS7  -  1  
 
08
13:30
sön
13:30    
Boteredsvallen
Vänersborgs IF Blå - Skoftebyns IF2  -  13
 
15
17:00
sön
17:00    
Bronäsvallen B
Saleby/Trässberg/N.Härene Svart - Skoftebyns IF1  -  1  
 
21
12:00
lör
12:00    
Nysätra IP
Skoftebyns IF - Råda BK Vit6  -  2  
 
28
12:00
lör
12:00    
Torsvallen B-plan
Vara SK Gul - Skoftebyns IF1  -  6  
JUNI 2022
 
01
19:15
ons
19:15    
Almagärdet
Skoftebyns IF - Halvorstorps IS4  -  0  
 
11
11:00
lör
11:00    
Undavallen Konstgräs
Herrestads AIF - Skoftebyns IF4  -  3  
 
15
19:15
ons
19:15    
Almagärdet
Skoftebyns IF - Vänersborgs FK1  -  0  
17
11:50
fre
11:50    
Arvika
Skoftebyns IF P08 - Borgen IL Gutt6  -  0  
17
15:10
fre
15:10    
Arvika
Skoftebyns IF P08 - IK Arvika Fotboll6  -  0  
17
18:30
fre
18:30    
Arvika
 
Skoftebyns IF P08 - Høybråten IL10  -  1  
18
12:20
lör
12:20    
Arvika
Skoftebyns IF P08 - AIK P08U0  -  3  
18
14:50
lör
14:50    
Arvika
Skoftebyns IF P08 - Bøler IF5  -  0  
18
18:10
lör
18:10    
Arvika
Roterud IL - Skoftebyns IF P08 1  -  3  
19
09:50
sön
09:50    
Arvika
Skoftebyns IF P08 - Semifinal - Vallens IF3  -  2  
19
14:30
sön
14:30    
Almagärdet Plan 1
AIK P08U - FINAL - Skoftebyns IF P08 4  -  1  
 
22
19:00
ons
19:00    
Lyrfågel konstgräs
Trollhättans FK - Skoftebyns IF4  -  1  
AUGUSTI 2022
 
16
19:15
tis
19:15    
Almagärdet
Skoftebyns IF - Vänersborgs IF Blå7  -  0  
21
17:00
sön
17:00    
Almagärdet Plan 3
Skoftebyns IF - Saleby/Trässberg/N.Härene Svart5  -  1  
 
27
12:30
lör
12:30    
Rådavallen
Råda BK Vit - Skoftebyns IF2  -  0  
 
31
18:30
ons
18:30    
Torsbovallen B-plan
Trollhättans BOIS - Skoftebyns IF0  -  9  
SEPTEMBER 2022
 
04
18:00
sön
18:00    
Nysätra IP
Skoftebyns IF - Vara SK Gul10  -  2  
 
07
18:15
ons
18:15    
Halvorstorps IP B-plan
Halvorstorps IS - Skoftebyns IF4  -  1  
 
17
11:00
lör
11:00    
Almagärdet
Skoftebyns IF - Herrestads AIF2  -  1  
 
25
11:00
sön
11:00    
Vänersvallen Syd
Vänersborgs FK - Skoftebyns IF1  -  2  
OKTOBER 2022
 
02
10:00
sön
10:00    
Nysätra IP
Skoftebyns IF - Trollhättans FK1  -  2  
NOVEMBER 2022
 
20
12:30
sön
12:30    
Syltehallen
Skoftebyns IF - IFK Skövde FK5  -  0  
20
15:30
sön
15:30    
Syltehallen
Skoftebyns IF - Borås AIK17  -  1  
 
27
10:30
sön
10:30    
Edsborg
Skoftebyns IF - BK Häcken5  -  2  
DECEMBER 2022
 
02
17:50
fre
17:50    
Kristinehamn Arena
IFK Lidingö - Skoftebyns IF1  -  0  
03
09:20
lör
09:20    
Kristinehamn Arena
Skoftebyns IF - Boo FF2  -  0  
03
14:40
lör
14:40    
Kristinehamn Arena
Tyresö Strand - Skoftebyns IF0  -  0  
03
18:40
lör
18:40    
Almagärdet Plan 1
Stångebro United - Skoftebyns IF e. straffar3  -  2  
04
08:40
sön
08:40    
Almagärdet Plan 1
Adolfsbergs IK Utveckling - Skoftebyns IF0  -  0  
 
11
10:30
sön
10:30    
Fjärilshallen
IFK Skövde FK - Skoftebyns IF  -      
11
12:00
sön
12:00    
Fjärilshallen
Borås AIK - Skoftebyns IF  -